CUSTOM-BUILT GUITAR & BASS CABINETS

Ukázka postavených reproboxů

WHITEROOK kytarový box ° TOO TWO °

Klasický zavřený box 2x12. Materiál boxu 18mm březová překližka, záda 22mm MFP. Vstup 2x paralelní cliff jack, impedance 8 ohm, výkon 140W. Repro 2x Fane F70. Mohutná konstrukce s masivní zadní deskou zajistí hutný, čitelný, konkrétní zvuk se šťavnatými středy a příjemnými výškami. Reprobox lze ve spojení s low gain aparátem (do 100 W) bez problémů použít i pro baskytaru, pokud preferujete vintage zvuk. Tento kus stojí na překližkových ližinách.

WHITEROOK kytarový box ° MORF ON TWO ° WHITEROOK kytarový box ° MORF ON TWO ° WHITEROOK kytarový box ° MORF ON TWO °

WHITEROOK kytarový box ° MORF ON TWO °

Mírně zkosený kytarový box 1x12. Variabilní záda umožňují konfiguraci full closed back nebo semi open back. Materiál boxu je 13-vrtsvá, 18mm silná, kvalitní březová překližka. Vstup 1x switchcraft jack, impedance 16 ohm, výkon 200W. Použité repro je upravený Eminence Delta 12B - vyměnili jsme tuhý vrchlík (dust cap) za měkčí, textilní, který lépe propouští vyšší frekvence. Reproduktor má dobře čitelný, agresivnější a mohutný zvuk. Retro vzhled může klamat, box zvládá s přehledem i hi-gain.

WHITEROOK kytarový box ° MORF ON TWO ° WHITEROOK kytarový box ° MORF ON TWO ° WHITEROOK kytarový box ° MORF ON TWO °

Marshall 2045 ° TRUE REPLICA °

Věrná kopie raritního kytarového reproboxu z přelomu 60 a 70 let. Speciální zakázka pro Štěpána Albrechta, kytaristu Krausberry , který tento box prostě miluje. Podkladem byl jeho vlastní originální Marshall box. Zajímavostí je použitý materiál, pouze 1/2 palcová překližka (12mm). Štěpán si objednal boxy rovnou dva. Jeden je osazen 80's Rola Celestion G12-65 a druhý současnými Celestion G12M-65 Creamback.

Marshall 2045 ° TRUE REPLICA ° Marshall 2045 ° TRUE REPLICA ° Marshall 2045 ° TRUE REPLICA °

WHITEROOK basový set ° Monster 21 ° & ° Monster 15 °

Reproboxy 2x10'' a 1x15'' pro Martina Souška, kontrabasistu psychobilly kapely Green Monster. Boxy jsou tradiční, uzavřené, osazené reproduktory Eminence Delta 10B a Eminence Kappa 15A. Každý box má impedanci 8 ohm a 4 paralelní vstupy (2x jack, 2x speakon).

WHITEROOK basový set ° Monster 21 ° & ° Monster 15 ° alt="WHITEROOK WHITEROOK basový set ° Monster 21 ° & ° Monster 15 °

WHITEROOK dělený basový box ° TOO ON ONE °

Dá se říct, že toto je náš standardní desítkový dělený box. Byl vyroben pro Tomáše Skřivánka, ostříleného basáka, který působí v Krch-off bandu a prošel kapelami jako Plastic People of the Universe, All Tomorrow's Parties Band, CUPRUM ... Obě poloviny jsou osazeny Eminence Delta 10B s impedancí 16 ohm. Oba boxy mají 2x paralelní vstupní jack, takže je lze propojit mezi sebou jako 8 ohm. Dělené boxy mají nespornou výhodu snadné manipulace a uskladnění.

WHITEROOK dělený basový box ° TOO ON ONE ° alt="WHITEROOK WHITEROOK dělený basový box ° TOO ON ONE °

WHITEROOK speciální kytarový box ° ON ONE °

Malý ale výkonný 1x10'', přezdívaný "Hvězda smrti" podle kruhového otvoru na horní straně. Ten slouží jako držák na nápoj. Vyroben jako signature model pro Lewise Creavena, který byl nadšen z našich předváděcích boxů. Objednávka zněla, vyrobit co nejmenší box pod mini aparát Orange Dark Terror a zároveň se přiblížit zvuku jeho oblíbence S.R.Vaughana. Box je zavřený, osazený reproduktorem Eminence Ragin Cajun 75W/8 ohm.

WHITEROOK speciální kytarový box ° ON ONE ° alt="WHITEROOK WHITEROOK speciální kytarový box ° ON ONE °

WHITEROOK dělený kytarový box ° TOO ONE TWO°

Náš standard pro dělený dvanáctkový box. Výrobek v květnu 2019 předvedl výrazný britský bluesman Lewis Creaven na svém TOUR po České Republice. Tento dělený box byl postaven pro Ondřeje Vodrlinda, skvělého kytaristu, který má v malíku většinu repertoáru Led Zeppelin. Aktuálně se věnuje hraní v Jethro Tull tribute. Kromě toho vám jeho Strojírna VODRLIND opraví lecjakého autoveterána. V jednom boxu je Celestion RED BACK a ve druhém Eminence Delta 12B. Delta 12 je určený výrobcem jako středobasový/basový reproduktor, kupodivu s kytarou si rozumí skvěle.

WHITEROOK dělený kytarový box ° TOO ONE TWO° alt="WHITEROOK WHITEROOK dělený kytarový box ° TOO ONE TWO°